Alışveriş sepetiniz boş!
Altın Kaplama Düğün Setleri

Teslimat Bilgileri

1) Hafta içi verdiğiniz siparişler, ürünün türüne veya özelleştirme gerektirmesine göre (örneğin yüzük ölçüsünin isteğinize göre hazırlanması gibi) 1 ile 3 gün içinde kargoya teslim edilir. Cumartesi, Pazar, Resmi Tatiler, Bayramlar gibi günlerde vereceğiniz siparişler, takip eden ilk mesai günü işleme alınır ve yine 1 ile 3 gün içinde kargoya teslim edilir. Siparişinizin durumunu "Sipariş Geçmişim" bölümünden izleyebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde size e-posta ile bildirim yapılır.

2) Ürününüz size ulaştığında kargo kutusunun dışında herhangi bir açılma, eziklik, ıslaklık gibi bir hasar veya normal olmayan, şüpheli bir durum varsa kargoyu teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturarak Müşteri Hizmetlerimize bilgi veriniz.

3) Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişi/kişilere, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

4) Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin ve şubesinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakmak ile yükümlüdür. Gönderinizi “haber notunu” bırakan teslimat şubesinden alabilirsiniz.

5) Teslimat adresi olarak "internet cafe", "herhangi bir kahvehane", "kargo şirketlerinin şube adresleri" veya "herhangi bir umuma açık alan" belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.

6) Teslimat süresi normal koşullarda İstanbul ve İstanbul'a yakın illerde kargoya teslim edildiğinin ertesi günü, diğer illerde ise 2, nadiren 3 gün sonradır. Adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb. durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

7) Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda teslimat süre ve koşulları değişkenlik gösterebilir.