Alışveriş sepetiniz boş!
Altın Kaplama Düğün Setleri

Hediye Çeki Nedir?

Takıfoni Hediye Çeki, özel günlerde sevdiklerinize armağan etmeniz amacıyla tasarlanmış ve kolayca kullanabileceğiniz bir hediye uygulamasıdır.

Özel hissettirmek istediğiniz herkes için alabileceğiniz Takıfoni Hediye Çeki, sevdiklerinize kendi hediyelerini seçme şansı sunan ayrıcalıklı bir yoldur.               takıfoni hediye çeki

Takıfoni Hediye Çeki Nasıl Alınır?

Bir sevdiğinize, Takıfoni Hediye Çeki mi hediye etmek istiyorsunuz?

 >  Hediye Çeki” seçeneğine tıklayarak ilk adımı atıyorsunuz.
 
 > Ardından “Hediye Çeki Satın Al” sayfasında, temel bilgileri içeren alanları dolduruyorsunuz. Hediyeniz gönderilirken paylaşılmasını istediğiniz mesajınızı yazıyor ve Hediye Çekinizin miktarını belirliyorsunuz.
 
 > Takıfoni Hediye Çeki’nin hangi tarih ve saatte gönderilmesini istediğinize dair bilgiyi, “Siparişiniz Hakkında Bir Açıklama Ekleyebilirsiniz” alanına yazabilirsiniz.
 
 > Daha sonra, satın alma için gerekli aşamalardan geçerek alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Siz alışverişinizi tamamladığınızda, biz de işlemlere başlıyoruz.
 
 > Hediye Çekini iletmek istediğiniz kişiye, bilgilendirmeyi e-mail veya SMS ile yapıyoruz (SMS gönderimi için alıcının cep telefonu numarasını “Siparişiniz Hakkında Bir Açıklama Ekleyebilirsiniz” alanına yazmalısınız). Bu bilgilendirmede, özel mesajınız da yer alır.
 
 > Hediye çekinizi kullanan sevdiklerinize, seçtiği ürünü harika bir hediye paketiyle gönderiyoruz.
 
 > Sevdiklerinize “Takıfoni Hediye Çeki” hediye etmek için hemen tıklayın!
 

Takıfoni Hediye Çeki

Takıfoni Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

 Eğer size Takıfoni Hediye Çeki hediye edilmiş ise, hediye çekinizi kullanmak için;

 >  Öncelikle Takıfoni’ye üye oluyorsunuz. Üyelik için tıklayın...
 
 > Daha sonra, sitede yer alan ürünler arasından beğendiğinizi seçiyor ve satın alma aşamasına geçiyorsunuz.
 
 > Satın alma işlemlerinde gerekli alanları doldurarak, “Ödeme Metodu” aşamasına kadar ilerliyorsunuz. Bu aşamada, “Hediye Çeki Kullan” alanına size gelen e-mail  veya SMS’de yer alan Hediye Çeki kodunu giriyorsunuz.
 
 > Ardından, alışverişinizi tamamlıyorsunuz.
 
 > Hediyenizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz…