Alışveriş sepetiniz boş!
Altın Kaplama Düğün Setleri

Gizlilik İlkeleri

1) www.takifoni.com olarak sitemize üye olurken bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, e-posta, telefon vb.) almaktayız. Sunucularımızda güvenli bir ortamda saklanan bu bilgileri dönemsel kampanya çalışmalarında, size özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve işletilmesinde kullanabilmekteyiz. Bu bilgileri kendi kullanımımız ve iş ortaklarımız ile birlikte yürüttüğümüz faaliyetler gereği iş ortaklarımız ile birlikte kullanımlarımız hariç olmak üzere hiçbir şekilde üçüncü şahıs, kurum vb. ile paylaşmaz veya satmayız.

2) Sitemize üye olurken sağladığınız bilgileri tek istisna olarak; usulüne uygun şekilde talep edilmesi ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümlerin böyle gerektirmesi halinde resmi makamlar ile paylaşabiliriz.

3) Kişisel bilgileriniz haricinde sizlere daha iyi hizmet vermek ve hizmetlerimizi geliştirmek maksadı ile site kullanımı esnasında oluşan ziyaretçi hareketlerini istatistiksel olarak izler ve analiz ederiz. Bu istatistikler kişisel veya kişi bazında veri içermez.

4) Sizi kampanyalardan, yeni ürünlerden vb. haberdar etmek maksadı ile size e-posta veya SMS gönderebiliriz. Her ikisinde bu e-posta ve SMS’leri almamak üzere listelerden çıkma seçeneğiniz mevcuttur. Bu seçeneğinizi kolaylıkla kullanabilmenizi sağlamak üzere e-postaların altında listeden çıkma seçeneği, SMS’lerde ise vereceğiniz boş bir yanıt SMS’i ile listelerden çıkma seçeneği sağlarız.

5) Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgilerinizi, hiçbir şekilde saklamayız. Ödemeye yönelik tüm işlemleriniz sitemiz arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir.

Bize aşağıdaki adres ve telefondan ulaşabilirsiniz.
Kervan Geçmez Sk. 20/8 Şişli İstanbul
+90 212 275 26 50