Alışveriş sepetiniz boş!

Takı Kutusu Modasında Sevilen Tasarımlar!

Takılarınızı nerede saklarsınız? Hepsini üst üste bir çekmeceye mi tıkarsınız yoksa özel kutularda, ayrı ayrı ve özenle mi saklarsınız? Birincisi diyorsanız, sizin takı kutusu modasından haberiniz yok:-))

"Takı kutusu ne işe yarar" demeyin...

Takı kutuları, pek farkında olmasak da bazen adeta hayat kurtarır. Elbette takılarımızın hayatını:-)) Çünkü, takı kutularında özenle saklanan takıların ömrü uzar. Hava ile teması azalır dolayısıyla takı yüzeyinin bozulma ihtimali düşer.

Takıların kaybolmasını bir nebze de olsa önler, takı ararken bizi büyük bir zahmetten kurtarır. Mesela, üst üste yığılmış bir takı demetinden istediğiniz kolyeyi diğerlerinden ayırmakla uğraşmazsınız...

Ayrıca, minik küpe veya hızma gibi küçük takılarınız, diğerlerinin arasında kaybolmaz. İhtiyacınız olduğunda hemen gözünüze ilişiverir, sizi uğraştırmaz.

Veee en güzeli de, tüm takıları bir arada görmenizi sağlar. Sabahları “ne taksam?” diye düşünürken hepsine bir göz atıp, hızlıca karar verebilirsiniz. Kıyafetinize en uygun olanı, bir çırpıda fark edersiniz.

Takı kutusu ve takı organizer modası

Bu kadar işe yarayan ve hayatımızı kolaylaştıran takı kutuları ve takı organizer (takı düzenleyiciler) artık tüm kadınların vazgeçilmezi. Özellikle bolca takıp takıştırmayı seven, renkli kadınların:-))) Biz de bu duruma kayıtsız kalamadık ve en moda takı kutusu ve organizer modellerine göz attık.

Hem çok yaratıcı seçenekler var hem çok işlevsel. İşte, seçtiğimiz bazı tasarımlar:

takı organizertakı organizer tasarımları

takı kutusutakı organizer modelleri

takı kutusu tasarımlarıtakı kutusu modelleri

  takı kutusu tasarımları

takı organizer tasarımlarıtakı düzenleyici

takı düzenleyicilertakı organizer modelleri