Alışveriş sepetiniz boş!

Sevgiliye Hediye Alırken…

sevgiliye hediye

Bir sevgiliniz var ve ona hediye almak istiyorsunuz. Ama ne alsam diye günlerdir düşünüyor, bir türlü karar veremiyorsunuz. Öncelikle çok şanslısınız çünkü bir sevgiliniz var… Ve yine şanslısınız çünkü size şahane önerilerimiz var!

Hemen her gün göz göze bakışıyor, el ele dolaşıyor hatta belki hayatınızın bundan sonraki kısmında yan yana olacağınızı hayal ediyorsunuz. Onunla ilgili her şeyi biliyor, duygularınızdan emin oluyorsunuz ama şuna bir türlü karar veremiyorsunuz: Sevgilime ne hediye alsam?

Sevdiği yemekleri, en sevdiği renkleri, hoşlanmadığı tipleri, izlediği filmleri, okuduğu-okumadığı kitapları, en çok gittiği mekanları hatta hiç gitmediği yerleri bile biliyorsunuz ama kafanızda hala aynı soru: Sevgilime ne hediye alsam beğenir?

Bir Kızı En Çok Ne Etkiler?

Yakın arkadaşlarını tanıyor, en çok beğendiği bluzunu siz de seviyor, “hayatta giymem!” dediği ayakkabı modellerini biliyor, en sık taktığı şapkasına siz de bayılıyorsunuz ama o soru hala orada duruyor: Sevgilimi en çok hangi hediye mutlu eder?

Şimdi sakin olun ve şunu düşünün: yalnız değilsiniz! Sizinle aynı durumda olan, bu soruların yüzlercesine yanıt bulmaya çalışan binlerce erkek ve aslına bakarsanız tartışmasız ve de garanti bir çözüm var; ona altın şıklığında bir takı alın.

Çünkü hiçbir kadın, ister yüzük, ister kolye ister küpe olsun, incelikle işlenmiş zarif bir altın takıya hayır diyemez…

Kadınların, anlaşılması zor varlıklar olduğu hep iddia edilse de, her kadının en vazgeçilmez tutkusu güzelliktir. Güzelliğe güzellik katan mücevher, takı ve aksesuarlar her kadının gözlerini ışıldatır.