Alışveriş sepetiniz boş!

İlk Buluşma İçin Takı Önerileri!

İlk buluşmada ne takılır, ne takılmaz? Bu süper heyecanlı günde buluşmanın havasını etkileyecek, sizi daha afili gösterecek müthiş öneriler…

Evet biliyoruz, elbette iç güzelliği çok önemli. Elbette sadece güzellik yetmez ancak artık uzmanlar bile ilk görüşmeler için görünüşün, dış güzelliğin etkisine dikkat çekiyor. İşte tam da bu yüzden, böyle zamanlarda nasıl göründüğünüz ve takılarınız büyük önem taşıyor.

ilk buluşmada nasıl takılar takılırİlk Buluşmada Nasıl Takılar Takmalı?

Öncelikle, çizginize ve tarzınıza uygun şeyler takmaya çalışın.  Yani abartmayın :)) Sırf çekici görünmek için kendinize uygun olmayan, çok gösterişli ve aşırı süslü takılardan uzak durun… “Başkasından ödünç alınmış gibi” duran takıları asla tercih etmeyin. Mesela “o gün” için, bir arkadaşınızdan takı ödünç almayın. Kendinize ait takılar takın. Çünkü bir takıya alışkın olmadığınız, onu yabancı gibi taşıdığınız mutlaka fark edilir.

Ayrıca, ilk görüşme sonrasını da düşünerek, daha sonra hiç takmayacağınız, sadece o gün kullanıp bir kenara atacağınız takıları hızlıca eleyin. İlişkiniz boyunca tekrar tekrar takabileceğiniz ve sevdiğiniz takılar tercih edin. Çünkü o takılar, siz farkında olmadan sizinle özdeşleşecek ve hep sizi hatırlatacaktır.

Neleri takmayacağınızın ardından gelelim neler takabileceğinize. Mesela gümüşler yerine altın takılar tercih edin. Günün anlam ve önemine uygun olarak, ellerinizi daha zarif gösterecek ve gösterişli bir altın yüzük mesela. En geç fark edilen takılar yüzükler olduğundan, açıkçası yüzükte biraz abartmakta bir sakınca görmüyoruz : ))

En görünür takılar olan küpelerde ise sade ama ışıltılı modeller tercih etmeye çalışın. Görünür olan, ışığıyla hemen fark edilen bir altın küpe, gözlerinizi daha ışıltılı gösterecek ve pozitif enerji verecektir. Bu yüzden, minik taşlılar yerine hafif sallantılı ve hareketli tasarımlar daha yerinde bir tercih olabilir.

Veee elbette kolyeyi unutmadık! Aslında, ilk fark edilen hemen göze çarpan takılar kolyelerdir. İşte tam da bu nedenle en özenilmesi gereken parçadır. Böyle günlerde biz, taşlı ve ışıltılı ama daha sade tasarımlar takmanızı öneririz. Çok göze batmayan, ama fark edilir bir altın kolye ya da popüler bir altın kolye ucu sohbetin bir yerinde mutlaka kendinden söz ettirecektir: ))