Alışveriş sepetiniz boş!

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Takılar!

           erkeklerin kadınlarda sevdiği takılar

Her ne kadar tüm erkekler “sade güzellikleri” yani doğal kadınları sevdiklerini söyleseler de, gerçek şu ki, erkekler her zaman bakımlı kadınları severler. Hiçbir erkek kendisine özen gösteren, şık ve bakımlı kadına kayıtsız kalamaz. Bazen elbiseyi tamamlayan sade makyaja, bazen kulağı süsleyen zarif küpeye, bazen saçı toplayan şık bir tokaya yani güzel detaylara takılır gözleri. Belki tarif edemezler ama kadındaki o inceliği, o bütünleyici güzelliği mutlaka fark ederler ve bu detayları pek severler...

Peki, erkekler kadınlarda en çok hangi takıları seviyor dersiniz?

Öncelikle erkekler, özellikle yüz bölgesindeki takılara özel bir ilgi gösterirler. En çok da küpe ve kolyeleri fark ederler. 

Her erkek, kadında masumiyeti arar. Masumiyetin en bilinen simgesi de incidir. Mesela kulağı süsleyen inci bir küpe, her erkeğin mutlaka dikkatini çeker.

Erkekler çocuk gibidir derler ya hep; doğrudur. Belki de bu nedenledir ki, yaşam coşkusuyla dolu kadınları severler; güzel gülen, güzel bakan kadınları. Yaşam enerjisinin en hoş göstergelerinden biri de renkli takılardır. Yani, erkekler kadınlarda renkli ve ışıltılı takılar görmeyi isterler. Özellikle kadınların göz rengi ile uyumlu ve makyaj rengine eşlik eden takılara, bilhassa küpelere bakmadan geçemezler.

Bunun yanında, kolye veya bileklikteki ilginç figürler hemen her erkeğin dikkatini çeker. Mesela boynunuzda taşıdığınız ışıltılı figürlü bir kolye ucu, mutlaka bir erkeğin “bu ne anlama geliyor?” sorusuyla karşılaşır. Hele bir de bu kolye ucu anlamlı bir figürse, bunun anlamını öğrenmek her erkeğin hoşuna gider. Hatta zaman zaman bu kolyeler, yeni tanışmalara, şahane başlangıçlara bile vesile olur. Yani, takılardaki detaylar sohbet başlatma nedeni olarak da eşsizdirler :))

Renkli taşlı ve anlamlı figürlerle süslenmiş yüzükler de erkeklerin sevdikleri takılar arasında üst sıralarda yer alır. Hemen her kadının parmaklarına zarafet katan bu eşsiz takılar, erkeklerde sizinle bütünleşen bir iz bırakır.  Ve elbette iz bırakan her şey, etkileyicidir.

Ve son olarak erkekler, kadınların giyim tarzı ve çizgisi ile uyumlu takıları severler. Mesela spor giyinen kadınların taktığı çok taşlı ve gösterişli takılar, erkeklerin pek hoşuna gitmez. Ya da klasik giyimde çok sönük kalan, kendini belli etmeyen takıları da pek görmezler. Çizginizle uyumlu, sizin doğal güzelliğinizin önüne geçmeyen ama sizinle bütünleşen takılar, herkes gibi erkekler için de beğeniyle bakılan takılardır.