Alışveriş sepetiniz boş!

En Moda Saç Aksesuarları

2014 takı modasının en yeni trendi, rengarenk ve cıvıl cıvıl saç aksesuarları! Güzelliğine düşkün kadınların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen aksesuarların, en trendi ve en sevilen modellerini bulduk ve beğeninize sunduk…

Geçtiğimiz yılın takı ve aksesuar modasına bomba gibi düşen saç tokaları ve bandanalar, 2014 yaz modasının vazgeçilmezlerinden biri haline geliyor. İlk kez televizyon yıldızları, dizi karakterleri ve ünlü modellerin saçlarında gördüğümüz şık tasarımalar; artık otobüste, metroda ya da tramvayda gördüğümüz şık hanımların saçlarında yani gündelik hayatta karşımıza çıkıyor.

Tek bir aksesuarın bile insana ne gibi güzellikler katacağını en zarif şekilde ortaya koyan saç aksesuarları, bu sırrı keşfeden kadınların favorileri arasında yer alıyor.

Gündelik şıklığınıza bambaşka ve hemen fark edilir güzellikler katan saç aksesuarlarına; yüz şeklinize, saçlarınızın boyuna ve rengine göre yüzlerce seçenek yer alıyor. En trendi saç aksesuarları ise şöyle sıralanıyor:

Saçınızı ördüğünüzde

saç aksesuarları  örgü saç aksesuarı

Saçlarınızı açık kullanırken

saç bandanası   saç bandanası spor

Dağınık Topuzla

topuz saç tokası  saç tokası toplu saç

Spor Giysilerle

saç aksesuarı spor  bandana saç aksesuarı

Özel Günlerde

saç aksesuarı özel  saç aksesuarı özel günler

Kendinizi Şımartmak İstediğinizde;)

renkli saç aksesuarları  siyah saç bandı

Yılın en moda saç aksesuarlarına uygun, en moda takı modelleri ve  uygun fiyat seçenekleri için Takıfoni sayfalarını ziyaret edin!