Alışveriş sepetiniz boş!

Cannes 2014’e Damgasını Vuran Mücevherler!

cannes 2014 mücevherleri2014 Cannes Film Festivali’ne, Kış Uykusu filmi ile Altın Palmiye ödülü kazanan  yönetmenimiz Nuri Bilgi Ceylan’ın yanı sıra, birbirinden şık ünlü oyuncular ve ünlü mücevher tasarımları da damgasını vurdu. İşte Cannes 2014’ün göz kamaştıran takıları…

Bu yıl 67’ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali, her ne kadar Türkiye televizyonlarında ekrana gelmediyse de, ödül töreni sonrası hak ettiği ilgiyi gördü. Zira ünlü yönetmenimiz Nuri Bilgi Ceylan’ın son filmi “Kış Uykusu”, festivalin en büyük ödülü olan Altın Palmiye’yi kucakladı.  Festivale adeta damgasını vuran yönetmeni ve ekibini kutluyoruz!

Ancak, festivale damgasını vuran tek şey şüphesiz Kış Uykusu filmi ve Nuri Bilge Ceylan değildi. Cannes’ın geleneksel kırmızı halısı yine müthiş performanlara sahne oldu.  Dünyaca oyuncular; trend yaratan giysi ve mücevherleriyle gözleri şenlendirdi. Biz de bu şenlikten payımıza düşeni aldık ve sizlerle de paylaşmak istedik. Ve 2014 Cannes Film Festivali’nde büyük beğeni toplayan ve göz kamaştıran en güzel mücevherleri seçtik.

İşte Cannes 2014’e damga vuran ünlüler ve mücevherleri:

                                                                    Nicole Kidman 

nicole kidman takı

Jennifer Lawrence

jennifer lawrence

Bianca Balti

bianca balti mücevher

Eva Herzigova 

eva herzigova cannes

Jessica Chastain

Jessica Chastain mücevher

Uma Thurman 

uma thurman cannes

Barbara Palvin

barbara palvin cannes

Cate Blanchett

cate blanchet mücevher

Natasha Poly

natasha poly cannes 2014

Salma Hayek 

salma hayek 2014 cannes