Alışveriş sepetiniz boş!

Altın Şıklığında Çok Ucuz Takılar

Takı… Binlerce yıldır kadının güzelliğini tamamlayan vazgeçilmez aksesuar… Orijinal tasarımları, ustalıklı işçilikleri, göz alıcı ışıltıları ile kadınların gözdesi…

Bakımlı kadınların kendilerini şımartmak veya ödüllendirmek için en çok aldığı ürün, takıdır mesela. Bir takı hediye edildiğinde, kadının mutluluğu göz bebeklerinde ışıldar.

ucuz altın takılar

Özellikle de gösterişli takı setleri, her kadının bir gün muhakkak ihtiyaç duyacağı ama çok pahalı olmaları nedeniyle de almakta zorlandıkları takılardır. Özel bir davette, bir arkadaş düğününde veya nişan töreninde yahut özel bir gecede, gözler elbiseyi tamamlayacak şık bir takı seti arar. Bu tür davetlerde, en çok tercih edilen takı seti, altındır elbette. Altının gösterişli ve cezbeden ışıltısı, kadının güzelliğine güzellik katar.  

İşte Takıfoni online mağazasında yer alan, birbirinden gösterişli ve altın görünümlü takı setleri, tam da bu tür özel davetler için tasarlandı. 18 ayar altın kaplama takı setlerimiz, Kapalıçarşı’daki atölyelerimizde ustalarımızın ellerinde öyle incelikle işlendiler ki, altından ayırt edilebilmesinin tek bir yolu var. O da, altın takılarda muhakkak bulunan “altın ayarı.” Altın kaplama takılarda, doğal olarak ayar yoktur. Ama tüm gösterişi, şıklığı ve kalitesiyle, altın kaplama takı setleri, güzelliğinizi hakkıyla tamamlar.

Modern, klasik, spor veya gösterişli! Tarzınız ne olursa olsun, bu setleri çok seveceksiniz!