Alışveriş sepetiniz boş!

Altın Setinizle Hayran Bıraktırın!

Düğün, nişan veya davet gibi tüm özel kutlamalarda abiye elbiselerinizi ve güzelliğinizi tamamlayacak özel tasarım altın setler, tanışma fiyatlarıyla Takıfoni’de!

altın setler

Altın setler, şüphesiz ki, özel günlerin vazgeçilmez takıları... Takıfoni’de vitrine çıkan ve anlamlı kutlamalarda şıklığınıza eşlik edecek yepyeni özel tasarım setler, sizi gecenin yıldızı olmaya davet ediyor.

Gecenin En Şık Kadını Olmak…

Mutlu anlarınızda en şık elbiselerinizi tamamlayarak güzelliğinize güzellik katacak bu altın setler, tüm gözleri üzerinize çevirecek. İddialı bir çizgisi olan, sadeliği ile cazibe yaratan, gösterişli bir güzellik arayan ya da zarafeti ile göz doldurmayı tercih eden hemen her kadına hitap eden modeller, özenli el işçilikleriyle de dikkat çekiyor. Tasarımların çoğu, modern takı modasına uygun olarak, sarı altın ile beyaz altının buluşmasıyla üretildi. Takıfoni altın takı setleri; ışıltılı taşları, doğadan ilham alan motifleri ve özgün çizgileriyle öne çıkıyor.

Eksiksiz Bir Güzellik

Kolye, küpe ve bileklikten oluşan 3’lü altın setlerin yanı sıra; kolye, küpe, bileklik ve yüzükle tamamlanan 4’lü altın setler, eksiksiz bir şıklık sunuyor. El işçiliği ile ve incelikle işlenmiş çok özel modeller, ağırlıklı olarak taşla süslendiler. Tasarımlar; kalpli, incili ve salkımlı çeşitleriyle birlikte, çiçek ve yaprak figürlü süslemelerle doğanın güzelliğini kadının zarafeti ile buluşturuyor. İster kendinize alın, ister bir sevdiğinizin en özel günü için hediye olarak alın; bu setler yıllarca beğeniyle takılacak. Her dönemin modası klasiklerden en modern çeşitlerine kadar, bu setler her zevke sesleniyor ve çizgileriyle fark yaratıyor.

Düğün, nişan, söz, özel davet gibi tüm kutlamalarda güzelliğinize ışıltı katacak, değerli anlarınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu özel setler, tüm ihtişamlarıyla Takıfoni Altın Düğün Setleri Koleksiyonu’nda yerini alıyor.

 En şık altın set modelleri bu adreste sizleri bekliyor…