Alışveriş sepetiniz boş!

Altın Kaplama Takıda Çizgi Üstü Modeller!

altın kaplama takıGösterişli ve çok özel tasarımlara, hem kaliteli hem uygun fiyata sahip olmak isteyenlerin gözdesi olan altın kaplama takılar, Takıfoni ayrıcalığıyla benzerlerinden çok başka bir şıklığın kapılarını aralıyor…

Takıfoni, altın şıklığını aratmayan çok özel altın kaplama takı setlerini takı severlerle buluşturuyor.  Online mağazamızda görücüye çıkan yepyeni altın kaplama setler üyelerimize, altın güzelliğindeki takılara çok daha ekonomik fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.

Kapalıçarşı’da Usta Ellerde Hayat Bulan Benzersiz Setler…

Sarı altının ihtişamlı güzelliğini ve beyaz altının sade zarafetini incelikli el işçiliğiyle birleştiren tasarımların hepsi Kapalıçarşı’daki atölyelerde, usta ellerde üretiliyor. Yılların birikimiyle ve titizlikle üretilen bu setler, işçilik ve maden kalitesiyle hayran bıraktıracak.

İster gösterişli modeller arayın, ister modern tasarımlar, güzelliğinizi tamamlayan bu setlere inanılmaz uygun fiyatlara sahip olacaksınız.

Özel Davetlerde Göz Alıcı Takılarınızla İz Bırakın!

Düğün, nişan, özel davet ve organizasyonlarda kullanabileceğiniz, hatta özel günlerinizde vazgeçilmeziniz olacak yepyeni takılar, şıklığınızı tamamlayacak. Ayrıca altın şıklığına, altından çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilir, böylece takı çeşitliliğinizi de dilediğiniz kadar artırabilirsiniz!

Takıfoni’nin, kalitesiyle fark yaratan altın kaplama takı setleri, çok özgün ve ekonomik seçeneklerle takı severleri bekliyor. Altın Kaplama Takı Seti modellerini görmek için tıklayın…