Alışveriş sepetiniz boş!

2014 Yılbaşı Gecesi İçin Takı Önerileri!

Yılbaşı partileri için hazırlıklar başladı! Kıyafetler seçildi, ayakkabılar ayarlandı, hediyeler hala bulunamadı:)) Peki ya takılar? Yılbaşı partisine takısız gitmeyin. İşte önerilerimiz…

Takıfoni, yılbaşı gecesinin ruhunu yansıtacak takılarıyla güzelliğinize güzellik katacak!

Yılbaşının o ünlü kırmızılarına, kar tanelerinin eşsiz beyazlığına, çam ağacının göz alıcı yeşiline, yani yılbaşı denince ilk akla gelen renklere göre belirlediğimiz yılbaşı takı önerilerimiz:

Göz Alıcı Kırmızı:

Geleneği bozmayarak, gecenin kırmızı tonuna eşlik etmek isteyenler için… Yılbaşı partisinde takacağınız kırmızılı takılar ile yıl boyu alımlı salımlı kalın inşallah : )) 

kırmızı küpekırmızı takı seti

kırmızı yakut setkırmızı swarovski set

 

Kar Beyazı:

Karsız yılbaşı partisi mi olur? Tamam, kar yağmayabilir ama yeni yıl hep “bembeyaz” umutlarla gelir. E haliyle, yeni yıl ruhuna en uygun takılardan biri de beyaz renk ve kar çağrışımlı olanlardır.

Yeni yılı beyaz takılarla karşılayacak olanlar! Yıl boyu kar coşkusuyla ve tertemiz, huzurlu olun inşallah! : ))

beyaz swarovski set

Büyülü Yeşil:

Vee elbette, yılbaşının en vazgeçilmezlerinden biri de çam ağacı… Rengarenk ve ışıl ışıl süsleriyle bizi yeni yılın müthiş olacağına ikna eden o meşhur çam ağaçları: )) Üstelik süsleri ve havalı duruşlarıyla biraz da şımarık olurlar…

Yeni yıla, çam ağacının büyülü yeşil renklerindeki takılarla girecek olanlar! Yıl boyu ışıl ışıl, azıcık şımarık ve ayaklarınızı yerden kesecek şeylerle haşır neşir olun inşallah! : ))

Özel Öneriler:

Bunlar da renklerden bağımsız, yeni yılı uğurlu, bereketli ve şansla karşılamanızı dilediğimiz özel takı önerilerimiz:

Herkes iyi yıllar ; ))