Alışveriş sepetiniz boş!

2014 Takı Modası'nda Çelik Bileklik Rüzgarı

Özel tasarımları ve takı modasının en yeni takılarıyla her geçen gün koleksiyonunu zenginleştiren Takıfoni, 2014 bileklik modasında trend yaratacak yepyeni çelik bilekliklerini vitrine çıkardı. İşte rengarenk deri-çelik bileklikler…

Gündelik şıklığınıza eşlik edecek; hem spor hem de çok şık yepyeni bileklik modelleri, okula, işe, arkadaşlarla gezmeye yani hemen her yerde ve her an size eşlik edecek. Kimi çok sade kimi çok gösterişli kimi ise benzerlerinden çok farklı çelik-deri bileklikler, her günün takısı ve vazgeçilmeziniz olmaya aday…

çelik bilekliklerDeri-Çelik Bileklikler Her Güne Eşlik Edecek

Kaliteli çelikten işlenmesinin yanı sıra günün modasına ve trendlerine uygun tasarımlar; taşları, değişik halkaları, burgu metalleri ve zincir süslemeleriyle öne çıkıyor.  Özellikle bilezik şeklinde tasarlanmış modeller, el işçiliği ve süslemeleri ile benzerlerinden hemen ayrılıyor. Özgün renk ve desenler taşıyan modeller; gümüş, altın sarısı ve rose kaplama seçenekleriyle bahar ve yaz modasına göz kırpıyor.

Deri ağırlıklı tasarımlarda ise takı modasında birkaç yıldır hakim olan kalabalık ve çok sıralı modeller dikkat çekiyor. Deri bilekliklerde baskın olan tasarımlar ise; rengarenk sıralı bileklikler, renkli taşlarla süslenmiş  ışıltılı modeller, saat görünümlü özel tasarımlar ve İstanbul temalı bileklikler olarak sıralanıyor.

Rahat kullanımının yanı sıra uygun fiyatları ile kadınların gözdesi olan yepyeni deri-çelik bileklikler, online mağazamızda ziyaretlerinizi bekliyor.

Takıfoni’nin deri-çelik bileklik modellerini incelemek için tıklayın…